Zamknięcie otworu patentowego Ovale kontra terapia medyczna po udarach kryptogennych AD 4

Niezależna rada monitorująca dane i bezpieczeństwo, której członkowie nie byli świadomi miejsca, do którego włączono pacjentów, zadeklarowała niepożądane zdarzenia i oceniła ciężkość, oczekiwanie i pokrewieństwo zdarzenia z urządzeniem, procedurą, systemem dostarczania i protokołem badania . Analiza statystyczna
Podstawową analizą określoną w protokole było porównanie liczb surowych zdarzeń. Podstawową analizę przeprowadzono w populacji, która miała zamiar leczyć, która obejmowała wszystkich pacjentów w zależności od grupy, do której zostali przydzieleni losowo. Reguły decyzyjne dotyczące zatrzymania procesu oparto na surowych liczbach zdarzeń i przewidywanej równej długości obserwacji w obu grupach. Oszacowaliśmy, że badanie będzie miało 80% mocy, aby wykazać zmniejszenie ryzyka przy zamknięciu około 75%, przy założeniu, że odsetek zdarzeń pierwotnych po 2 latach obserwacji wynosiłby 4,3% w grupie leczenia medycznego i 1,05%. w grupie zamknięcia, przy dwustronnym współczynniku błędu typu wynoszącym 0,05.
W protokole sprecyzowano, że jeśli wskaźniki rezygnacji różniłyby się istotnie pomiędzy obiema grupami, funkcje przeżycia dla czasu do punktu końcowego dla każdego leczenia byłyby stosowane w celu zapewnienia porównania stratyfikowanego narażenia; Metody analizy przeżycia byłyby stosowane na dwustronnym poziomie istotności 0,05 przy użyciu statystyk log-rank. Współczynniki zagrożenia zostały obliczone przy użyciu modelu proporcjonalnych hazardów Coxa.
Dwie dodatkowe populacje zostały wstępnie określone do analizy. Kohorta obejmująca protokół obejmowała pacjentów, którzy otrzymali losowo przydzielone leczenie, stosowali się do leczenia medycznego wymaganego przez protokół i nie doszło do poważnego naruszenia włączenia ani wykluczenia. Asocjowana grupa obejmowała pacjentów, którzy otrzymali zatwierdzone leczenie, przestrzegali zaleconego leczenia i byli klasyfikowani zgodnie z faktycznie przyjętym leczeniem. Analiza post hoc kohorty, która miała zamiar leczyć, oceniała, czy wyjściowe zmienne zmienne wpływały na skuteczność zamknięcia otworu nosowego owalu. Testy statystyczne dla modyfikacji efektu (interakcji) przeprowadzono przy użyciu regresji proporcjonalnych hazardów Coxa; jeśli dwustronna statystyka chi-kwadrat była powiązana z wartością P dla interakcji 0,10 lub mniej, interakcja została uznana za znaczącą. Zgłoszone tu wyniki obejmują dane z wizyt lub zdarzeń niepożądanych, które miały miejsce w trakcie lub przed rozstrzygnięciem 25. najważniejszego wydarzenia końcowego.
Wyniki
Badaj pacjentów
Tabela 1. Tabela 1. Charakterystyka pacjentów na linii podstawowej. Od 23 sierpnia 2003 r. Do 28 grudnia 2011 r. Zapisano łącznie 980 pacjentów; 499 losowo przydzielono do grupy zamknięcia, a 481 do grupy leczniczej (ryc
[przypisy: kajmanowa instagram, duac bez recepty, graform ]

Tags: , ,

No Responses to “Zamknięcie otworu patentowego Ovale kontra terapia medyczna po udarach kryptogennych AD 4”

 1. Maksymilian says:

  Moja corka2latka ma wraz zapalenie oskrzeli czy podczas tej choroby można ją kąpać

 2. Wiktor says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Mleko jaglane[...]

 3. Flint says:

  Niestety do dermatologa trzeba miec skierowanie.

 4. Drugstore Cowboy says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu dentysta warszawa żoliborz[...]

 5. Olivier says:

  Profilakyka wlasnie ! 

Powiązane tematy z artykułem: duac bez recepty graform kajmanowa instagram